Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra

Kierownik Ośrodka

Kowalczyk Ewelina
tel: (68)  888-60-92
kom: 517-633-319
kierownik@opsnowasol.pl

Dział Finansowo – Księgowy

Dorota Górna -Główny Księgowy
Patrycja Bodak-Referent ds Księgowości
tel: (68) 888-60-92
ksiegowosc@opsnowasol.pl

 

Dział Świadczeń Rodzinnych
i Alimentacyjnych Świadczenia Wychowawcze 500+

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

 

 Ksepko Bogusława -Inspektor
tel: (68) 888-60-91

b.ksepko@opsnowasol.pl



Wasilewska Beata-Inspektor
tel: (68) 888-60-91

b.wasilewska@opsnowasol.pl


Dział Pracy Socjalnej

Dział Świadczeń Pomocy Społecznej


 Chutko Izabela- Pracownik Socjalny
tel: (68) 888-60-90
kom:517-633-318
i.chutko@opsnowasol.pl

 Stankiewicz Joanna -Pracownik Socjalny
tel:(68) 888-60-90
kom:517-633-318
j.stankiewicz@opsnowasol.pl

Paweł Zięba - Starszy Pracownik Socjalny
tel: (68) 888-60-90
kom:517-633-318
p.zieba@opsnowasol.pl

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Ganecka Alicja-Referent
tel: (68) 888-60-90
kom: 517-633-318
a.ganecka@opsnowasol.pl

 

Jolanta Woźniak- Pomoc Administracyjna

tel: (68) 888-60-90

j.wozniak@opsnowasol.pl

 

Justyna Nawrot- Referent

tel: (68) 888-60-90

j.nawrot@opsnowasol.pl

 

Klub Senior+

Tomaczak Agnieszka- Koordynator Klubu Senior +
kom: 660-340-330

 

Asystent Rodziny

Siwicki Maciej
tel:(68) 888-60-90
maciej-siwicki@wp.pl